Praeguse olukorra tõttu, kus IPTV edasimüüjate vastu on toimunud mitu suurt haarangut kogu maailmas, ei saa me linkida ühegi edasimüüjaga! Viimaste haarangute kohta saate rohkem lugeda SIIT ja SIIT, nii et ilmselt mõistate, miks peaksite VPN-i kohe saama! Parimaks peetud tellimuse ostmiseks peate lihtsalt minema AliExpressi ja otsima IPTV-st!

Iptv-i kasutamisel saate Internetis turvaliselt surfata

Veel nädal tagasi toimus mitmes riigis ulatuslik rünnak IPTV-teenuseid levitavate mängijate vastu. Muuhulgas arestiti ligi 50 miljoni kasutaja kontoteavet sisaldavad serverid. Seega on häid põhjuseid veendumaks, et seda, mida Internetis teete, ei saa jälgida.

Ajaleht võttis meiega ühendust

Meiega IPTVis võttis ühendust üks suurem ajaleht, kes mõtles, kas kujutaksime ette intervjuu seadmist, ja kuna me ise ei müü ühtegi IPTV-teenust, leppisime kokku, et räägime Tele vahendusel sealt ajakirjanikuga. Seejärel saime teada, et Eesti politsei viib praegu läbi ulatusliku uurimise, kus suur osa IPTV-teenuseid ja edasimüüjaid on halvas olukorras.

Mida maksab teile anonüümne surfamine ja iptv turvaline kasutamine?

Kanalipaketiga, mida peame testimisel parimaks, maksab see ainult umbes 18 dollarit aastas. Kui soovite ka seda ilma vahelejäämiseta kasutada ja riskida miljonite karistustega, peaksite ostma ka VPN-teenuse umbes 30 dollarit aastas. Kokku maksab iptv kanalite kasutamine umbes 50 dollarit

Razzia

See tähendab, et me ei ütle, et te ei saa IPTV-teenust kasutada või mitte, kuid soovime teile tungivalt soovitada sellistel juhtudel ettevaatusabinõusid rakendada. Vähim, mida saate teha, mis võimaldab teil turvaliselt ja anonüümselt surfata, on hankida endale VPN.

1. KASUTA VPN

Oleme juba pikka aega kuulutanud VPN-ide kasutamist ja kutsume kõiki, kes kasutavad IPTV-teenust, kohe VPN-teenusesse investeerima. See tagab, et kogu teie liiklus kulgeb kõigepealt välismaal asuva serveri kaudu, kust saate uue IP-aadressi. See tähendab, et pole võimalik näha, kes mida tegi.

Täna, pärast kõiki hiljutisi reide, soovitavad kõik IPTV pakkujad kasutada VPN-i ja neil on selle jaoks teie sisseehitatud funktsioonid.

Ainus negatiivne asi VPN-i kasutamisel on see, et teil peab olema stabiilne VPN-teenuse pakkuja, et te ei saaks liiga aeglast ja loid internetti. Rootsis hoiab kahjuks teie jaoks mõõtu vaid mõned tükid, et vältida ülekande mahajäämist. Oleme kirjutanud artikli, kus on loetletud parim VPN-teenus, mida saate praegu osta.