Parim VPN-teenus

Siin on parim VPN-teenus, mille saate Eestis IPTV-teenuste kasutamisel anonüümseks osta.

VPN

Mis on VPN?

VPN tähistab virtuaalset privaatvõrku ja on teenus, mida kasutate oma identiteedi varjamiseks Internetis. VPN-teenuste idee on see, et peaksite läbima VPN-tunneli, mis on VPN-server, ja kui see juhtub, krüpteeritakse kõik teie sisse- ja väljundandmed. See võimaldab teil olla anonüümne ja keegi ei näe teie IP-aadressi ega muid jälgi sellest, mida olete oma internetiga teinud.

Kuidas VPN-teenus töötab!

VPN-teenus on tegelikus täitmises väga lihtne, teete vaid ühenduse ühenduse VPN-kliendiga, mis krüpteerib kõik teie andmed. Selleks tuleb alla laadida nende VPN-i rakendus ja seejärel valida, millise serveriga soovite ühenduse luua nende VPN-võrgus. Kui see on tehtud, läheb kogu teie seadmest tulev liiklus läbi VPN-tunneli ja olete nüüd turvaline.

Eesti parim VPN

NordVPN on kahtlemata praegu parim VPN-teenus, kuigi ka meie parim VPN-teenuste testimisel on number 2. Suur erinevus on hind, kus Nord VPN maksab umbes poole sellest, mida meie # 2 teeb. NordVPN on ka maailma suurim VPN-võrk ja selle võrgus on üle 5600 VPN-serveri. See on teinud neist kõigi ilmselge valiku, kellel peaks see vähemalt IPTV jaoks olema. On vähe teenuseid, mis suudavad HD-voogesituse lihtsalt krüptida, ilma et see otseülekandes häkkida saaks. Nii et see on praegu ilmne valik!

# 2 Parim VPN-teenus

Arvame, et teine hea teenus on ExpressVPN, mis oleks võinud 2020. aastal olla parim VPN-teenus, kui see poleks olnud hinna eest. ExpressVPN ja NordVPN on VPN-i kuningad. Samuti on need kaks kinni, kui kavatsete IPTV-teenustega otseülekandeid käitada, kui see ei hakka häkkima. Teil on vaja lihtsalt kiireimat teenust, samas kui see peab olema kõige turvalisem, kui tegeleme IPTV-ga. Siis on tegemist nende kahega.