MEIE PARIM IPTV TEENUSTE TESTIMINE

Allpool on teie tellimusele parim IPTV-teenus 2020 ja praegu parim VPN-teenus. Oleme uurinud, millise kanalipakkumise saate tellimuses ning kui turvaline ja kiire on VPN-teenus. Kui soovite täpsemalt näha, millised telekanalid on kaasatud, leiate kõik kanalid siit. Samuti arvame, et enne tellimuse ostmist peaksite veidi lugema turvalisuse kohta ja sellest, mida VPN teie heaks teeb. Kõik hinnad leiate toote lehe hindadest.

AliExpress-IPTV

AliExpress on maailma suuruselt teine turg Amazoni järel, kuid need kuuluvad hiinlastele. See võimaldab teil leida nende platvormilt peaaegu kõike ja üks neist on IPTV tellimused.

Kahjuks ei saa me nendega enam ühendust luua, kuna ametivõimud on meie peal olnud. Kuid peate vaid minema saidile AliExpress.com ja seejärel otsima IPTV-st.

Mõnikord saate natuke otsida ja otsida selliseid termineid nagu “HD TV“, “IPTV Subscription” “m3u” või “world tv“. Nad üritavad end varjata, kuid AliExpressis on palju müüjaid. 12-kuuline tellimus maksab umbes 15–20 dollarit.

NordVPN on maailma suurim VPN-teenus ja sellel on kõigist VPN-teenustest kõige rohkem servereid. See on pikka aega olnud ilmne valik kõigile, kes soovivad seda kasutada IPTV kanalite jaoks. Seda seetõttu, et ainult vähesed turul olevad VPN-teenused suudavad krüptida kogu andmevaru, mida otseülekanne nõuab, ilma et hakkaksite häkkima.

Vähesed muud teenused, mis seda saavad teha, on mõeldud peamiselt ettevõtetele või ExpressVPN kuna need on ka head, kuid kaks korda kallimad. Nii et meie soovitus on kindlasti NordVPN, mis maksab teile ainult umbes 30 dollarit aastas. Lisateavet teenuse kohta leiate VPN-i ettevõtte veebisaidilt.