AliExpress-IPTV

IPTV tellimus maksab 12-kuulise paketi eest umbes 15–18 dollarit. Selles saate kõik spordi- ja filmikanalid. Samuti saate kõik tavalised kanalid, mida ei loeta premium-kanaliteks.

Kahjuks ei saa me nendega enam ühendust luua, kuna ametivõimud on meie peal olnud. Kuid peate vaid minema saidile AliExpress.com ja seejärel otsima IPTV-st.

Mõnikord saate natuke otsida ja otsida selliseid termineid nagu “HD TV“, “IPTV Subscriptions” “m3u” või “world tv“. Nad üritavad end varjata, kuid AliExpressis on palju müüjaid. Teine võimalus on kõigepealt minna IPTV kastidesse, sest siis ilmuvad tavaliselt puhtad tellimused.

Kui ostate neilt 1-2-aastase tellimuse, maksab NordVPN teile umbes 3 dollarit kuus. See on midagi, mida meie arvates peaksid kõik investeerima, kuna ametivõimud jälitavad praegu IPTV kasutajaid ja edasimüüjaid tõrvikuga. See on odav raha, et vältida miljonite trahvide riskimist teleettevõtete trahvide tõttu.

Lugege julgelt meie artiklit turvalisuse kohta ja saate paremini aru, miks me nii tungivalt soovitame teil VPN-i hankida. Lisateavet teenuse kohta leiate VPN-i ettevõtte enda veebisaidilt.